Игор и Севе се на различни адреси, би можело да ве интересира што прави тој во Србија

17 јули, 2020
Annotation 2020-07-17 152546

На СИТЕ кои на Инстаграм ја следат Северина Којиќ и нејзиниот сопруг Игор, сосема им е јасно дека сопружниците во изминатите неколку недели се на различни адреси. Северина пред една недела одржа концерт во својот роден Сплит, на кој Игор не се појави, што ги загрижи фановите и поттикна гласини.

Игор во последните денови повеќе се активираше на Инстаграм и често споделува објави, а на последната која ја сподели се гледа дека дефинитивно не е на крајбрежјето со Северина. Којиќ на своето Инстаграм стори синоќа постави слики и видеа од еден селски имот во Србија.

Освен домашната храна и пејзажот, на следбениците им покажа и дека во автомобилот слуша тажна народна музика.

Последната слика со сопругот Северина ја објави на почетокот на април на нивната годишнина.

“5 години љубов, среќа, почит, верба, 5 години прекрасен живот. Те сакам радост моја”, напиша тогаш пејачката.  

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi