Името кое Анџелина Џоли му го даде на своето дете крие мрачна семејна тајна!

31 октомври, 2020
24927_untitled_f


Актерката и според многумина една од најубавите жени на светот, Анџелина Џоли е мајка на шест деца. Таа посвои три деца и роди три за време на бракот со Бред Пит. Првата, Шајло Нувел, е родена 2005 година во Намибија, таа е многу интересна за медиумите откако започна да се облекува како момче и откако го смени името во Џон.

Сепак, дали некогаш сте се запрашале што „тајна“ се крие зад нејзиното вистинско име и што значи „Шајло“ воопшто?


Имено, фактот дека Анџелина требаше да има постара сестра е помалку познат во јавноста. Нејзините познати родители чекаа девојка која требаше да се вика „Шајло Баптист“ пред Анџелина, пишува порталот thethings.com.

Сепак, мајката на актерката за жал абортирала и бебето никогаш не било родено, па затоа името Шајло отсекогаш имало посебно значење за неа. Затоа, не е ни чудо што токму ова име го избра актерката за своето прво биолошко дете.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum