Инстаграм ГОРИ: Анастасија Ражнатовиќ во ПРЕСЕКСИ издание!

8 јули, 2020
anastasija

Младата музичка ѕвезда Анастасија Ражнатовиќ (22) е многу активна на социјалните мрежи и честопати ги воодушевува своите бројни следбеници со своите објави, особено во летните месеци.

Анастасија позираше покрај базенот најверојатно за потребите на снимањето на нов спот, и објави видео снимка на својот профил на Инстаграм.

Носеше едноделни купаќи со зелена боја, со длабоко V-деколте што ги истакнуваше нејзините облини.

Ражнатовиќ овој пат доби “море” на пофалби  на сметка на нејзиниот изглед, а на многумина им се допаѓа  тоа што таа никогаш не ја преминува линијата за добар вкус.

View this post on Instagram

Coming soon 🥝💭

A post shared by 🔱 A N A S T A S I J A 🔱 (@raznatovicanastasija) on

„Убавица“, „Вистинска принзеца си“, „Секси и заводлива“, „Изгледаш како Моника Белучи“, беа некои од коментарите.

Погледнете како изгледаше Анастасија во видеото.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi