Инстаграм ГОРИ: Кајли и Кендал позираа во костими за капење и собраа осум милиони лајкови

29 мај, 2020
Capture

Кајли Џенер на својот Инстаграм профил објави фотографија на која позира со сестра со својата сестра Кендал. Славните сестрите на славните ја покажаа својата линија облечени во иста боја костими и собраа осум милиони лајкови за тринаесет часа.

Додека Кендал позира во костим за капење со едно парче, Кајли се одлучи за бикини.

View this post on Instagram

bae

A post shared by Kylie 🤍 (@kyliejenner) on

Сестрата Клои исто така ја коментираше фотографијата.

„По ѓаволите“, напиша кратко.

Кајли често објавува фотографии во жешки изданија, па пред само неколку дена објави фотографија на која позира покрај базенот, исто така во бикини.

View this post on Instagram

💚💚

A post shared by Kylie 🤍 (@kyliejenner) on

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi