Ирина Шајк го запали Инстаграм: Познатата убавица се соблече, а со тоа ја разбуди фантазијата на многумина!

25 октомври, 2020
ирина насловцна

Една од најсексапилните жени на светот, манекенката Ирина Шајк ги воодушеви своите бројни обожаватели со својата последна објава, а сигурни сме дека збуни многумина.

Атрактивната Русинка, чија природна убавина, сини очи и извајано тело ги „паднаа“ најпосакуваните ергени Кристијано Роналдо и Бредли Купер, ги запали фотографиите на Инстаграм на кои позираше гола.


Атрактивната 34-годишна девојка, која се прослави со позирање во костими за капење и изгради одлична кариера во модниот свет на сметка на своето беспрекорно тело, на својот профил на Инстаграм објави две фотографии на кои позира целосно гола, а нејзините објави, погодувате, предизвикаа ентузијастички реакции на бројните обожаватели.

Станува збор за снимање што убавата Русинка го направи со ценетиот италијански фотограф Марио Соренти, познат по сликањето голи модели чии дела ги красеа страниците на Вог и Харперс Базар. Познатиот фотограф ја постави убавата бринета во пози кои откриваат точно колку е потребно за да работи фантазијата, додека фотографиите се вкусни и уметнички.


Сосема гола, Ирина позираше на кадифе кауч, покажувајќи му на светот нејзиното совршено извајано тело додека ги криеше градите со рацете. На втората фотографија таа лежи на стомак, а во прв план е голиот задник.

Убавата Русинка, која го дели старателството над својата тригодишна ќерка Лео Де Сена со актерот Бредли Купер, неодамна се соблече гола за новиот број на списанието Вог, позирајќи во градината на познатата палата Версаче во Милано.

https://www.instagram.com/p/CGkMQeZnQLr/?utm_source=ig_embed

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum