Ирина Шајк објави фотографија во долна облека Intimissimi!

15 септември, 2020
i3

Манекенката сподели заводлива фотографија!

Ирина Шајк ја игнорира есента: манекенката повремено споделува фотографии во костими за капење и долна облека, а нејзините следбеници на Инстаграм се многу задоволни од содржината. За време на нејзината самоизолација, 34-годишната руска манекенка успеа да одржи одлична фигура. Вчера сподели видео во долна облека „Интимисими“.

Ирина го испроба црниот комплет со кремаста тантела од новата колекција „Pretty Flowers“. Да се потсетиме, Ирина е амбасадор на брендот Intimissimi.

И по фотографијата, Ирина објави „фотографии“ во кои ужива во тестенините, слатките пијалоци и други не многу диетални јадења во ресторанот.

Зачудувачки е како таа успева да ја одржи таквата фигура без да си забрани ништо!?