Исплива ПРВАТА Instagram фотографија на милионерката: Погледнете колку се променила!

4 ноември, 2020
screen-shot-2018-04-04-at-10-12-02-am-1522851146


Кајли Џенер го отвори својот Инстаграм профил во 2011 година кога имала 14 години и ја објави својата прва фотографија за која доби 17 000 лајкови.


Тоа беше селфи, а милионерката го сними како 14-годишник, носејќи очила и ги стисна усните. Кајли доби 17.000 лајкови за фотографијата, што беше добар почеток, но бројот е мал во споредба со милиони што ги собира на секоја слика денес. Во моментов ја следат дури 199 милиони луѓе на Инстаграм.


Првата фотографија на Кајли беше споделена на TikTok од еден обожавател кој бараше меѓу илјадници нејзини објави за да дојде до неа. „Таа изгледа како нормална тинејџерка“, коментираат корисниците на социјалната мрежа. Другите се восхитуваа на изгледот на милионерот, кој значително се менуваше со текот на годините. Фановите на шоуто „Во тек со Кардашијанс“ го истакнаа ова и предложија дека Џенер имала операција на усните и градите, а на некои им се чинеше дека прави процедури и на задникот.

„Имав 15 години и бев несигурна во усните … тие беа навистина мали“, рече таа. Имено, тоа ја погоди бидејќи момчето што го бакна за прв пат рече дека не се бакнува добро поради нејзините мали усни.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi