Излезе на виделина допишувањето помеѓу Веjко и Богданa, еве што не успеаја да сокријат! Дел од нивната приватност сега ја гледаат сите!

20 јули, 2020
bogdana.PNG 2

Младиот боксер Вељко Ражнатовиќ воодушеви многумина кога објави заедничка фотографија со сопругата Богдана, па јавно и кажа дека ја сака.

Кога го виде тоа, Богдана веднаш реагираше и не ја пропушти можноста да му одговори.

„Те сакам“, напиша младиот боксер за својата сакана сопруга.

„Најмногу на светот“, одговори таа во коментарите.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi