Изолацијата го возвраќа ударот: Брус Вилис ја ишишал својата ќерка ќелава

9 април, 2020
Naslovna

Познатиот актер малку експериментирал со фризурата на својата ќерка…

Семејството Вилис го поминуваат деновите во изолација заедно, иако Деми Мур и Брус Вилис се разведени повеќе од една деценија. Тие одлучиле дека карантинот ќе го поминат со своите три ќерки и по се изгледа дека не им е досадно.

Ќерката на Брус Вилис – 26 годишната Талула го објавила видеото од изолација на својот Инстаграм профил, на кое се гледа дека татко и ја шиша со машинка скоро ќелава.

View this post on Instagram

🤝

A post shared by tallulah (@buuski) on

Во шишањето помогнала и нејзината постара сестра Румер.

Драматичната промена на фризурата на Талула, Румер ги објавила сликите на кои пишувало “ ја избричивме оваа нагетс глава”

Не знаеме зошто таа решила радикално да го промени својот имиџ, но можеме да шпекулираме дека можеби изолацијата и здодевноста си го земаат својот данок.

https://www.instagram.com/p/B-s1QtAFZqc/?utm_source=ig_web_copy_link