Ја отпеа песната на својот бивши дечко и ги изненади сите: „Човекот е генијалец“ ВИДЕО

18 април, 2020
16339001805e981a22a15c4484452047_w640

Американската пејачка Бритни Спирс е активна на Инстаграм, а ги изненади сите кога објави видео во кое го задева своето поранешно момче Џастин Тимберлејк.


“Ова е моја верзија на Snapchat или TikTok или што било друго што треба да го направите овие денови. Како што можете да видите, јас навистина не танцувам. Само ми е здодевно. ПС знам дека го имавме едно од најголемите раскинувања во светот пред 20 години, но еј. човекот е генијалец. Одлична песна ЈТ “, напишала пејачката под видеото, кое имало повеќе од два милиони прегледи.

Многумина беа воодушевени од овој потег. „Ова е мојот омилен пост што го имате досега“, коментира едниот, бидејќи другите рекоа дека е одлично што го направи тоа и го натера Тимберлејк да танцува на некои нејзини песни. „Таа го поддржува Џастин, јас сум многу среќен“, напиша еден обожавател. И Тимберлејк испраќајќи смајли покажа дека парот останува во добри односи по толку години.