Ја сметаа за една од најубавите жени, а сега шокираше со изгледот: Нови фотографии на славната манеканка ги загрижија фановите

28 јули, 2020
bella

Бела Хадид беше забележана на улиците на Њујорк во кратка маица, а во таа прилика сите очи беа вперени кој нејзиниот стомак. Имено, атрактивната манекенка драстично ослабела, а нејзиниот нов изглед стана главна тема на нејзините следбеници на социјалните мрежи.

<p>Jedna od najlepših žena današnjice šokirala je svojim izgledom kada se pojavila na ulicama Njujorka</p>

Новите фотографии на Бела, снимени од папараците, со брзина на светлина се раширија низ светот и ги загрижија фановите, кои не престануваат да го коментираат нејзиниот нов изглед, тврдејќи дека „нејзините ребра се видливи“ и дека е „на работ на анорексија“.

<p>Jedna od najlepših žena današnjice šokirala je svojim izgledom kada se pojavila na ulicama Njujorka</p>
<p>Jedna od najlepših žena današnjice šokirala je svojim izgledom kada se pojavila na ulicama Njujorka</p>
Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi