Ја уби сопругата, ѝ призна сѐ на ќерка си, па исчезна – славниот глумец во шок поради вестите за трагедијата во семејството на негови блиски луѓе!

27 јули, 2020
pit

Јавноста е шокирана од веста за смртта на уметникот и фотограф Сол Флечер, кој ја убил својата сопруга! Тој му пријател на Бред Пит.

Сè се случи во Берлин, а полицијата беше повикана од ќерката на Флечер нешто пред полноќ и изјави дека нејзиниот татко ја повикал и признал дека ја убил, пишува The Sun. Потоа заминал во непознат правец, а неговото тело било пронајдено во близина на езерото близу Бранденбург.

<p>Užasan zločin je šokirao javnost!</p>

Тој, наводно, се самоубил откако ја убил сопругата. Телото на несреќната жена е пронајдено во станот, а се наведува дека таа починала од убодни рани, пренесува германскиот The Bick. Истрагата е во тек, но странските медиуми пишуваат дека нема докази дека бил вмешан некој друг освен Флечер.

<p>Užasan zločin je šokirao javnost!</p>

Сол Флечер беше добар пријател со Бред Пит, а тие заедно беа фотографирани неколку пати.

<p>Užasan zločin je šokirao javnost!</p>
Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi