ЈА УНИШТИЈА ПО ОВА ВИДЕО: Со години ги криеше пластичните операции, а конечно сега сите ја дознаа вистината! (ВИДЕО)

17 ноември, 2020
клои

Клои Кардашијан, со помош на вежби, системот на тренинг што таа го промовираше на Инстаграм, исто како и колекцијата хеланки идеални за вежбање, стана риба преку ноќ. Но, што е со лицето?


Клои Кардашијан конечно е „откриена“!

Уште од пред неколку години, следбениците на едната од најомилените Кардашијан сестри, ја следеа трансформацијата на Клои од „грда сестра“ до секс бомба!
Иако ослабе, таа си го промени личниот опис, усните ги пополни, челото го стегна, јаготките ги крена…и секогаш кога ќе беше мета за операциите, се спротиставуваше и велеше дека тоа е до шминката и осветлувањето.

Таа сега ја доби наградата од публиката и реши да се заблагодари. Таа направи видео, поради кое Интернетот гори!

Ако сето тоа е шминка, „Која пудра се мачка на брадата за да биде толку испакната“, се прашуваа следбениците.

Навистина, само погледнете колку е шпицаста!

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi