Кајли Џенер е принудена да го издржува постариот брат Роб!

19 јуни, 2020
kajli i rob

Кајли Џенер (22) го издржува својот постар брат Роб Кардашијан (32) среде финансиски проблеми и борба за старателство над неговата ќерка Дрим (3).

Сопственичката на козметичката империја „Кајли козметика“ му дава на својот брат повеќе од потребните пари за живот, но и дополнително за судски трошоци. Роб со години се крие од камерите и рефлекторите, откако реши да го напушти семејното реално шоу „Keeping Up With The Kardashians“, кое се снима од 2007 година.

Неговите трошоци се толку големи, додека неговите банкарски сметки се празни, па реши да се обрати на неговата сестра Кајли за да му ги позајми потребните пари.

– Со години земал многу пари од неговата мајка Крис (64) и сестрата Клои (35), па се договориле дека сега е редот на Кајли да му помогне – изјави извор близок на семејството.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi