Кајли Џенер спие во овие Авокадо пижами кои чинат приближно 100 долари

26 април, 2020
НАСЛОВНА

Ако овие денови целодневната облека ви е пижами или долна облека, интересното нешто е што имате нешто заедничко со Кајли Џенер. Старлетата и ѕвездата од ријалити шоуа постирала на Инстаграм селфи каде што носи интересна пижама. “Авокадо пижама ден” – напишала таа на своето стори .

Додека Кајли не е туѓа со екстравагантни и понекогаш не толку практични парчиња, нејзината гардероба додека трае вирусот корона е изненадувачки евтина и употреблива.. Од нејзината удобна дневна облека до овие пижами под 100 долари, можете сами да купувате пријатни парчиња како на Кајли. Проверете ја нејзината точна облека за спиење поставена напред, плус други слични опции.