КАКО БАРБИКА! Поради нејзините ГОЛИ НОЗЕ, мажите ќе паднат во транс!

17 август, 2020
Annotation 2020-08-16 235538

Ги засени сите со својот изглед

Музичката sвезда Јелена Карелуша секој ден ги воодушевува своите фанови со нова, провокативна фотографија. Овој пат, Карелуша носеше тесен розов фустан, и позираше за нејзините следбеници.

На една од фотографиите таа го покажа и бујното деколте, додека на другата се пофали и се спореди со Барби.

„Мисли на мене како на Барби (што никогаш нема да ја имаш)“, напиша таа во описот на фотографијата.

Под објавената фотографија се прелеваа коментари за фантастичниот изглед на Карлеуша, а многу нејзини колеги можат да и завидуваат на оваа линија.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris