Како реагира Кајли Џенер на флертот помеѓу Тревис Скот и Иги Азалеа?

19 јуни, 2020
kajli

Травис Скот многумина ги изненаду кога покажа љубов кон друга жена која што не е Кајли Џенер. Раперот не можеше да одолее, а да не притисне “Like”, откако ја виде неверојатно сексапилната фотографија на Иги Азалеа.

Многумина го постапката на Тревис ја осудија како флертување со новопечената мајка, која наводно е сè уште со таткото на своето бебе.

Некои велат дека Тревис флертува со Иги затоа што можно да снимаат заедничка песна.

Близок извор на Кајли изјави: „ Тоа што Тревис кликна “Like” на сликата на Иги е безначајно, момците постојано го прават тоа на социјалните мрежи. Таа сигурно не би ни ни забележала. Воопшто не е таква и не станува љубоморна така лесно.

View this post on Instagram

Hi! @fashionnova

A post shared by Iggy Azalea (@thenewclassic) on

Работите се одвиваат непречено меѓу Кајли и Тревис, кои беа видени на романтичен љубовен состанок.

Лицето изјави: „Тревис е сè уште е во карантин со Кајли, и како и секогаш, тој сакаше да се погрижи таа да се чувствува посебна на Денот на Мајката. Тревис организираше едноставна, убава вечера со свеќи за него, Кајли и Сторми затоа што знае дека тоа е навистина сè што би сакала Кајли  во моментов. “

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi