КАКОВ ПРЕСВРТ: Полусестрата на Вилијам и Хари ја добива титулата?

28 ноември, 2020
profimedia-0220255471

Се чека официјална потврда
Иако на многумина од почетокот ќе им звучи неверојатно дека британските принцови Вилијам и Хари имаат полусестра, тоа е навистина точно. И не само тоа, кралските браќа имаат и полубрат. Станува збор за децата на Камил Паркер-Боулс од нејзиниот прв брак, 42-годишната Лора Лопес и 45-годишниот гастрономски критичар Том Паркер-Боулс, која наводно наскоро требаше да ги добие своите кралски титули.


Имено, иако тие им припаѓаат на обичните, со оглед на фактот дека нивниот очув, 71-годишниот принц Чарлс, наскоро треба да стане британски крал, споменатите медиуми објаснуваат дека кружат гласини дека една од неговите први одлуки за кралството ќе биде давањето на титулата на децата од неговиот прв брак. Иако ова не е официјално потврдено, истите медиуми ја цитираат и поврзаноста на Лора со кралската линија преку нејзиниот сопруг, поранешниот модел Хари Лопес, кој и самиот е потомец.


Патем, иако сега се во одличен однос, додека растеле, синовите на принцот Чарлс и децата на Камил Паркер-Боулс, наводно, воопшто не се сложувале. Како што еднаш изјави близок извор на семејството, принцот Вилијам и Лора постојано се расправале кој е виновен за нивниот однос во семејството.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi