Кање Вест позираше со маж, а детал во позадината го “украде” вниманието

5 јули, 2020
kayne

Штом приметија дека Гримс ги фотографираше Елон и Кање, пријателите почнаа да се шегуваат. Инаку, раперот и Елон се пријатели некое време, а пред пет години инвеститорот јавно го пофали Вест…

Раперот Кање Вест (43) објави фотографија со инвеститерот Елон Маск (49), а сликата набрзо стана хит. Имено, пријателите на социјалните мрежи забележаа дека од стаклото се гледа пејачката Гримс (32

Штом приметија дека Гримс ги фотографирала Елон и Кање, пријателите почнаа да се шегуваат со нив

– Што прават овир двајца во нејзиното селфи во огледало?- пишуваа

Раперот и CEO Tesla, веќе некое време се пријатели. Муск уште пред неколку години за магазинот Time напиша пофалби за Вест, еден од најактуелните луѓе во 2015 година. Изјави тогаш дека раперот ги преминува границите.

Automobile awards The golden steering wheel in Berlin

Муск и неговата девојка Гримс, на која вистинското име и е Клара Букер, неодамна добија син кој го крстија X AE A-12, но во Калифорнија смеат да се користат само имиња кои се составени од англиската азбука, но не и броеви. Поради тоа го променија името.

Римките бројки изгледаат подобро, да бидам искрена- напиша канадската пејачка на социјалните мрежи.

516984098
Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi