Карантинот ја запусти Мадона: Зборуваа дека е БОМБА на 61 година, а сега изгледа вака! (ВИДЕО)

28 април, 2020
мадона

Мадона иако има 61 година важи за една од најатрактивните дами во Холивуд, и покажа како изгледа во карантин.

Пејачката беше облечена тренерка и се посветила на готвењето, а косата и беше врзана во репче. Многумина исто така се прашуваа зошто Мадона не го покажа своето лице во видеото.

Сепак, пејачката не се грижи за коментарите, па уживаше во кујната со пријателите кои се шетаа покрај неа.