Карди Би се освежи после 10 години: Трпела болки 7 дена па покажа како изгледа

17 јуни, 2020
дњедењ

Станува збор за огромна и комплицирана тетоважа чија изработка траела седум дена, а таа истакна дека претрпела голема болка со часови тие денови. Карди Би објави фотографии на Инстаграм на кои е прикажана тетоважата пред и потоа, и напиша: – И така, после десет години, го обновив мојот паун. Цела оваа недела, претрпував болки со часови и часови – напиша таа, а оваа нејзина објава ја посетија скоро 7 милиони фанови за 20 часа.

View this post on Instagram

Dimelo shawtyyyy …Mix that Louis wit Fashionnova.

A post shared by Cardi B (@iamcardib) on