Карлеуша фатена ПОЛУГОЛА на аеродром!

29 август, 2020
Jelena-Karleuša-3-1

Јелена Карлеуша, која е една од ретките славни личности кои можеа да си дозволат да одат на годишен одмор двапати оваа година, последните неколку денови уживаа со своите деца во Анталија.

Како и да е, вториот одмор заврши, а папараците „Објектива“ ја фатија пејачката со своите ќерки и неидентификувана жена на аеродромот во Турција додека чекаше за нејзиниот авион.
Во моментот кога се направени фотографиите, Јелена била внесена во преуредување на нејзината торба, па не забележала дека таа е мета на папараците.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris