Карлеуша: „Не, немам силикони. Само задник полн со целулит“

1 август, 2020
цдцдцд


Српската пејачка Јелена Карлеуша (41) веќе неколку дена ужива во Турција. Таа пропушти да патува за време на карантинот, па сега се награди и се опушти. Во таа пригода, таа објави неколку провокативни фотографии.

Покрај тоа што покажа бујни облини во минијатурни костуми за капење, Јелена ја искористи можноста и се занимаваше со сите што ја повикаа да ги собере силиконите. Таа позираше со грбот свртена и го покажа задникот, а потоа напиша: „Не, немам лажен задник, како што би рекле многумина. Само што имам убав масен балкански задник со многу целулит. Но, ако знаете подобро од мене, што можам да ви кажам. Зумирајте и уживајте.“

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris