Кејти Холмс веќе тајно се венчала со италијанскиот готвач?

3 декември, 2020
profimedia-0564668325

Иако започнаа да се забавуваат пред нешто повеќе од два месеци, 41-годишната поранешна сопруга на Том Круз, Кејти Холмс и нејзиното момче, осум години помладиот италијански готвач Емилио Витоло, се лудо заљубени и, наводно, тајно се венчале во канцеларијата на матичарот по 35 дена врска а нивниот сведок бил таткото на Емилио

Katie Holmes


Извор близок на актерката и нејзиниот нов свршеник открил дека Кејти имала пуштена коса на церемонијата и била во летен фустан со тренди јакна и високи потпетици. ‘Кејти секогаш мислеше дека е романтично да избега некаде и тајно да се омажи, а сега и се исполни желбата “, рекол изворот, но рекол дека мајката на 14-годишната ќерка Сури, која ја добила со 57-годишниот Том Круз, од кого се разведе пред осум години, кој немаше намера да застане на промените на брачните завети.

Таа наводно сака да остане бремена со дете на Емилио најдоцна до Божиќ.

katie holmes
Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris