Кетрин Зета-Џонс објави фотографија со нејзиниот сопруг, а еден коментар разбесни многумина!

23 декември, 2020
a8355008-d174-4df1-a083-b9b3e4cc4965


Глумицата Кетрин Зета-Џонс ретко споделува приватни фотографии на својот Инстаграм профил, но сега ги воодушеви обожавателите со селфи на кое позира со сопругот Мајкл Даглас.

„Утро“, напиша Кетрин покрај фотографијата на која позира со својот 25-годишен сопруг.
Фотографијата доби над 120 000 лајкови, а фановите не штедеа на комплименти.

„Изгледате навистина среќно“, „Убава“, „Вие сте прекрасна двојка“, „Вие навистина сте еден од најубавите парови“, се само некои од коментарите.

Сепак, еден следбеник го коментираше Мајкл.
„Тој изгледа навистина стар“, се вели во коментарот, но другите следбеници наскоро одговорија.

„Старите луѓе, барем оние кои имаат среќа да го доживеат тоа“, „Не грижи се, тоа им се случува на сите“, му пишаа тие.
Инаку, Кетрин и Мајкл неодамна прославија 20 години брак во кој имаа две деца.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi