Кетрин Зета -Џонс покажа фотографија стара 29 години: Погледнете како изгледала тогаш!

14 ноември, 2020
1346649


Кетрин Зета-Џонс извади фотографија стара 29 години и ги потсети сите свои фанови како некогаш изгледала. Тогашната 22-годишна актерка носеше многу поинаква фризура, побујна и полна со волумен. Покрај тоа, во согласност со временските трендови, таа се шминкала и се облекувала поинаку.


‘Една од моите први награди за улога во серијата‘ Прекрасни мајски пупки ’. Толку среќен и неопислив момент што и денес со задоволство го паметам ’, напиша Зета-Џонс под фотографијата што ги воодушеви сите нејзини обожаватели.


Велшката актерка првично беше ориентирана кон филмот. Потоа се сврте кон театарот. Таа одигра голем број одлични улоги на Вест Енд. Дебитираше за професионален филм на 18-годишна возраст. На сцената беше Франција, а филмот „1001 ноќ“, во режија на Филип де Брос. Таа исто така глумела во голем број британски и американски телевизиски серии. Славата на Островот и ја донесе штотуку споменатата серија „Прекрасни пупки од мај“ каде ја играше Мариет, најстарата ќерка на Па Ларкин.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi