Ким Кардашиан со слатки фотографии ги прослави првите чекори на Псалм

15 јуни, 2020
,мл

Кардашијан слави уште еден важен момент во животот на Псалм оваа недела. Основачката на KKW Beauty на Инстаграм сподели две фотографии од нејзиниот најмлад син. “Моето син Псалм пресладок! Тој штотуку започна да чекори!” таа ги фотографирала симпатичните моменти.

View this post on Instagram

My whole heart

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

Минатиот месец, Псалм го прослави првиот роденден. Ким го прослави роденденот на своето бебе со симпатичен видео клип. Таа напиша: „Моето бебе Псалм денес наполни 1 година !!!!!! Псалм, го комплетираше нашето семејство. Ти го направи совршено. Многу те сакам !!!! Среќен роденден Псалм.“