Ким Кардашијан е под „супер стрес“ и се грижи за однесувањето на нејзиниот сопруг по неговите контроверзни изјави

13 јули, 2020
Annotation 2020-07-13 184035

Канје Вест на 4ти јули објави дека ќе се кандидира за претседател на Соединетите Американски Држави.

Ким Кардашијан беше загрижена за однесувањето на нејзиниот сопруг Канје Вест минатата недела. Harper’s Bazaar известува дека причина за нејзината загриженост е однесувањето на раперот кој страда од биполарна депресија и во моментов минува низ тешки епизоди.

Канје Вест на 4 јули објави дека ќе се кандидира за претседател на Соединетите држави. Во контроверзното интервју за „Forbes“, тој рече дека ќе се кандидира под името „Роденденска забава“, дека сака да ја организира администрацијата на моделот на Ваканда (од филмот „Black Panter“) и дека тој е анти-ваксер кој верува дека вакцината ги запира луѓето на пат кон рајот.

„Канје беше добро долго време. Тој страдаше од манични и депресивни епизоди поврзани со неговото биполарно растројство во минатото. Тој во моментов се бори повторно “, изјави извор за магазинот„ People “.

Истиот извор додава дека Ким Кардашијан е во Лос Анџелес со своите четири деца, додека Вест е во Вајоминг. Сите се загрижени за него.

View this post on Instagram

Happy Sunday

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

„Ким и нејзиното семејство се загрижени. Ова е супер стресен период за Ким затоа што однесувањето на Канје е многу непредвидливо. Таа е загрижена. Епизодите обично траат неколку недели и потоа сè се враќа на своето место. Ким се надева дека истото ќе биде и овој пат “, додава изворот.

Ким Кардашијан не коментираше ништо на социјалните мрежи, освен тоа што сподели видео со сопругот на Твитер со информации за тоа како да се регистрира за да гласа.
Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi