Ким Кардашијан и Канје Вест брачниот живот го одршуваат на две адреси

13 декември, 2020
1342101

‘Ким работи на голем број проекти додека Канје работи самостојно. Нивните животи не се поклопуваат последните месеци “, изјави извор близок до парот за магазинот„ Пипл “, наведувајќи дека познатата ријалити sвезда е среќна и многу е фокусирана на своите деловни ангажмани и хуманитарни активности.

„Ким цврсто верува дека може да направи разлика кога станува збор за затворските реформи во Америка. Тоа е нејзината страст и семејството е многу гордо на неа поради тоа “, наведува изворот.

Kim Kardashian i Kanye West


Риалити вездата неодамна се обиде да го запре погубувањето на Брендон Бернард, но не успеа да ги убеди Трамп и Окружниот суд на Јужна Индијана во САД да го одложат неговото погубување. Вест не се рекламираше на социјалните мрежи во последните месеци, по неуспешната кандидатура за нов претседател на САД. Сепак, тој го прослави 40-от роденден на својата сопруга Ким создавајќи холограм на нејзиниот покоен татко, Роберт Кардашијан.

Kim Kardashian i Kanye West
Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris