Клои Кардашијан и Тристан Томпсон повторно заедно!

4 септември, 2020
1303828

Кошаркарот на НБА, Тристан Томпсон и ријалити ѕвездата Клои Кардашијан беа разделени една година откако тој беше фатен во афера на состанок. Но, се чини дека членот на Кардашијан Кланот реши да му даде уште една шанса на таткото на нејзиното дете.

Да потсетиме, парот раскина на почетокот на минатата година, само неколку недели откако Клои го роди своето дете, ќерката Тру. Тристан бил фатен во афера во ноќен клуб и излезе на виделина неговата прељуба.


‘Таа навистина сака да го има во близина Тристан, но тој е татко на нејзиното дете. Кошаркарот и малата Тру имаат одлична врска и токму тоа ја прави најмногу среќна.

Тие беа заедно многу често последните месеци и Тристан се однесува многу убаво со неа “, изјавил еден од блиските извори за списанието„ Пипл “. Самата Клои неодамна изјави дека многу луѓе ја осудуваат, но не разбираат дека се семејство.