Кога Бијонсе и модниот гигант Адидас ќе се спојат, се случува СПЕКТАКЛ: Нејзините славни облини дојдоа до израз!

23 октомври, 2020
бијонсе насловна

Сите спортски предмети ќе бидат достапни во сите големини и ќе бидат родово неутрални, а цените ќе бидат помеѓу 27 и 220 евра.


Бијонсе и Адидас повторно се обединија и подготвија за љубителите на популарната модна марка за спортска облека нова колекција за која се претпоставува дека е распродадена, како што беше случај со првата колекција во јануари.

View this post on Instagram

#THISISMYPARK DRIP 2 October 30

A post shared by Beyoncé (@beyonce) on

Првите фотографии од најновата колекција на Ајви Парк, именувана по првата ќерка на американската пејачка, го видоа светлото на денот, а Бијонсе изгледа апсолутно сензационално.


Пејачката своите познати облини ги истакна во тесна облека за вежбање, костими за капење, хеланки за велосипеди, маици, па дури и јакни на струкот. Секако има нови патики и чанти што се носат околу половината. Облеката е во корал, светло жолта, темно зелена и месо боја.


Сите спортски предмети ќе бидат достапни во сите големини и ќе бидат родово неутрални, а новата колекција зборува за „внатрешната убавина, сила, еластичност и енергија на уметникот“.

Во однос на цените, може да се очекува дека артиклите ќе чинат помеѓу 27 евра за модни додатоци како торби и слично, и 220 евра за предмети на облека.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum