Кога ќе ти улета оса во деколте: Анастасија доживеа мала непријатност, па сподели со сите на Инстаграм! (ВИДЕО)

27 април, 2020
anastasija

Анастасија Ражнатовиќ на својот Инстаграм профил објави видео додека возеше, но напиша и дека и влегла оса во деколтето.

Поточно, Анастасија ја снимше пријателката додека возеше и ја праша дали можеби си ја донела осата од станот.

“Кога ќе ти улета оса во деколтето среде возење автомобил. Секако, тоа веќе се случи, инаку не би била волку смирена”, напиша Анастасија.