Кога одев имав чувство дека сите коски во моето тело пукаат – Том Хенкс ги откри сите детали за борбата против ковид-19!

17 јули, 2020
tom h

Холивудската starвезда Том Хенкс и неговата сопруга Рита Вилсон беа првите познати личности кои се заразија со корона вирус.

Том Хенкс зборуваше за борбата со ковид-19 во шоуто кое го води Стивен Колберт. Актерот изјави дека неговата сопруга го изгубила чувството за мирис и вкус, а тој не го изгубил. Хенкс рече дека целиот процес е болен.

„Имав чувство дека моите коски се направени од крекери. Кога одев, имав чувство дека секоја коска во моето тело пука …“, рече Том, додавајќи дека го болел задникот и не можел правилно да седи.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi