Кога Софија ќе го покаже својот задник, сите „фуфици“ можат да си ги соберат работите и да си одат дома!

7 јули, 2020
sofija rici

Софија Ричи (21), ќерка на славниот пејач Лионел Ричи, честопати е во центарот на вниманието на медиумите, пред се поради нејзиниот сексипил.

И овој пат таа покажа што има на располагање. Имено, Софија била „фатена“ од папараците како ужива со друштво на плажата во Малибу, Калифорнија.

Ричи носеше бикини со „леопард“ принт, а до израз дојде нејзиниот секси затегнат задник.

Да ве потсетиме, Софија беше во врска со поранешното момче на Кортни Кардашијан,Скот Дисик, со кого раскина оваа година во мај.

Според странските медиуми, двајцата биле видени како го слават заедно Денот на независноста, националниот празник на Соединетите Американски Држави, кој беше на 4 јули.

Погледнете ги фотографиите од Софија Ричи во бикини со „леопард“ принт, како и некои други нејзини секси фотографии.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi