Кога убавицата на Роналдо вежба – Инстаграм ГОРИ! (ВИДЕО)

24 април, 2020
џорџина 2

Џорџина Родригез, поубавата половина на фудбалерот Кристијано Роналдо, ги воодушеви фановите со своето ново видео.

Таа на својот Инстаграм профил сподели неколку вежби со кои ја одржува нејзината линија и форма, а нејзините следбеници ја пофалија.

„Какво тело“, „Кралица, прекрасна си“, „Врв, врв“, „Гориш“ се само некои од коментарите.

„Убавината е договор помеѓу содржината и формата“, напиша убавата Џорџина во описот на видеото.

Погледнете го видеото, кое замо за неколку часа заработи 1,3 милиони прегледи!

https://www.instagram.com/p/B_UmoboIkxf/?utm_source=ig_embed