Кој би и одолеал? Му служеше ручек во фустан со отворено деколте, па потоа ги покажа своите облини во костим за капење!

19 јули, 2020
Annotation 2020-07-19 175045

За фудбалерот Кристијано Роналдо и неговата убава свршеница Георгина Родригез, луксузната јахта им е честа дестинација за ова лето, и тие редовно споделуваат фотографии на социјалните мрежи откривајќи колку многу уживаат со семејството и пријателите.

Георгина секогаш води сметка да биде во гламурозно издание, и последната фотографија не беше исклучок. Додека Роналдо седеше на масата, таа му служеше ручек во црвен фустан. За само неколку часа, таа собра скоро три милиони лајкови и бројни комплименти.

Сите коментираа дека Родригез и Роналдо се најубав пар и дека Георгина е неверојатно убава. Подоцна, таа покажа фотографии на кои позира во костум за капење и реши да се опушти на сонце.

Пред неколку дена, Георгина откри дека ужива во италијанскиот Портофино со семејството, а на сите фотографии од јахтата што ја објавува последниве денови, најголемо внимание добива нејзиниот задник. Фудбалерот и неговата убава свршеница го користат секој слободен момент за да уживаат со семејството, и додека тој не игра фудбал, тие најчесто поминуваат време на неговата јахта.

View this post on Instagram

Que aproveche mi amor 🛥💘

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio) on

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi