Кој и купува скапи подароци? Јелена се пофали со белскавиот часовник

29 април, 2020
jelena

Јелена Карлеуша ги заинтригира своите фанови со новaтa објава на Инстаграм. Поточно, таа покажа како и стои блескавиот часовник на брендот Rolex . Веднаш се појави прашањето дали Ј.К. го добила како подарок или само разгледувала нови часовници.

Во секој случај, погледнете како изгледа часовникот.