Кој и прави друштво на Лепа Брена во карантин?

22 април, 2020
brena 1

Лепа Брена, која не излегува од дома уште од првиот ден од прогласувањето на вонредната состојба, ужива во изолација.

За да и помине побрзо времето, пејачката е активна на друштвените мрежи и постојано споделува фотографии и видеа.

Таа споделила една фотографија во која таа и сопругот се подготвуваат за прошетка со милениците.

Но, интересно е што името на едното куче му е Тито.

“Тито е Бог, се останато е вера”, е само еден од коментарите под споделената фотографија.