Кој ќе плати повеќе за голата фотографија на Џенифер Анистон?

15 јуни, 2020
jenifer

Многумина ќе се согласат дека Џенифер Анистон, дури и на 52 години е една од најубавите жени во светот. Нејзиниот изглед, став и сексапил воопшто не ја откриваат нејзината возраст, и каде и да се појави, со децении мами воздишки. Не е изненадувачки што таа реши да заработи од нејзиниот добар изглед и харизма и да ги донира тие средства во хуманитарни цели. Имено, нејзината црно-бела фотографија на која позира гола, се продава на аукција, се со цел да се соберат средства за борба против коронавирусот, пренесува Mirror.

Имено, автор на фотографијата, за која веќе се заинтересирани илјадници обожаватели на оваа актерка, е познатиот фотограф Марк Селингер. Фотографијата е направена во 1995 година, а Џенифер позира на неа – целосно гола. Опфатени се но вешто прикриени „стратешките“ делови, а на неа актерката носи познатата фризура која стана апсолутен хит во светот и која токму тоа го прослави. Иако почетната цена на фотографијата сè уште не е позната, Џенифер објави на социјалните мрежи дека е драго што се продава нејзината гола фотографија со цел да собере средства за хуманитарна цел, односно да собере пари за борбата против коронавирусот во САД. Земјата најпогодена од неславната пандемија.

„Благодарам Марк што беше дел од ова“, напиша Џенифер на својот Инстаграм профил, покрај објавата, во која се гледа развојот на фотографијата за која станува збор. Коментарите за поддршка, но и ентузијазмот веднаш почнаа да следат. Така, нејзината колешка, актерка Џенифер Гарнер напиша: „Прекрасна, благодарам“. Актерката Рита Вилсон, од друга страна, е полна со комплименти. ‘Убава слика. убава жена “,  пишала, а славните актерки се само една од илјада коментатори воодушевени од овој гест, но и со фотографијата на младата Џенифер.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi