Колку милиони тежи договорот на Нетфликс што ги убеди Бекамови да споделат со јавноста буквално СÈ!?

30 октомври, 2020
дејвид и викторија

Дејвид и Викторија Бекам ги проширија своите деловни бизниси за соработката со Нетфликс. Според британските медиуми, славната двојка потпишала договор со стриминг гигантот вреден 20 милиони долари за документарната серија во која ќе бидат прикажани досега невидени снимки од нивните животи.


Серијалот ќе се фокусира на сегашниот живот на 45-годишниот Дејвид Бекам, преку кој ќе го следи филмската екипа, но благодарение на страста на семејството за архивирање, гледачите исто така ќе добијат „смешен“ увид во раните денови на неговото додворување со поранешната 46-годишна пејачка на групата „Spice Girls“.

‘Ова е навистина генијален потег на Нетфликс. Ќе јанпокаже сосема другата страна на Давид, онаа што јавноста многу ретко може да ја види. Семејството на Давид е страствен архивист. Тие гордо ја документираат неговата кариера како момче и сите тие години ги чуваат старите исечоци од локалните весници, училишни снимки и фотографии од клубови “.


Надлежните на проектот наведуваат дека во документарната серија ќе бидат вклучени и стари видеоснимки снимени во посебни прилики, така што гледачите ќе добијат „смешен увид“ во раните фази на романсата на Дејвид и Викторија.

Медиумите го контактираа портпаролот на Бекам, кој одби да ги коментира наводите.
Дејвид и Викторија денес се родители на Бруклин (21), Ромео (18), Круз (15) и Харпер (9), а нивната врска, кариера и профитабилни договори за трговија создадоа бренд од нивното презиме.

Во далечната 1996 година, кога Викторија беше попозната од Дејвид благодарение на нејзиниот женски бенд Spice Girls, младиот фудбалер на Манчестер Јунајтед знаеше уште пред да се запознаат дека таа е создадена за него.

Таа тогаш била позната како Posh Spice, а подоцна признала дека пред да го запознае Дејвид никој не сакал да излезе со неа. Тие се сретнаа, по негово барање, по добротворниот фудбалски натпревар на неговиот тим во 1997 година.

За перспективниот атлетичар Дејвид, немало сомнеж дека таа била жената со која сакал да биде, па дури и кога го гледал нејзиниот перформанс во видеото „Say You’ll Be There“, тој сонуваше еден ден дека ќе се ожени со пејачката.

‘Таа е девојка за мене и јас ќе ја имам. Таа е моја идеја за совршенство. Знам дека ако таа ме сака, ние ќе бидеме заедно засекогаш “, изјави Дејвид во разговорот со една пријателка додека ја гледаше ѕвездата на екранот.

Една година по запознавањето, во јануари 1998 година, парот стави крај на неколкунеделните шпекулации за напредокот на нивната романса објавувајќи дека се вериле.

Пред нивниот брак, попознатиот славен пар го дочекаа својот прв син Бруклин во март 1999 година. Тие го изградија своето љубовно гнездо во Хертфордшир. Поради големината на оваа зграда која чинеше 10милиони долари, таа беше именувана како Бекингемска палата.

Спектакуларната венчавка, која чинеш 9милиони долари, се одржа на 4 јули 1999 година во замокот Лутрелстаун во близина на Даблин.

За време на венчавката, Дејвид штотуку освои тројна титула со Манчестер Јунајтед.. Долго очекуваната свадбена церемонија вклучуваше златен престол и блескава тијара на главата на невестата. Прстените за младенците ги ’носеше’ четиримесечниот син Бруклин.

Во 2010 година тие проговорија за тоа како ја одржуваат нивната врска, а Дејвид откри како тој излегува со неговата сопруга секоја среда.

‘Во брак: бидете трпеливи, гризете го јазикот, бидете поддршка и зачувајте малку мистика. Никогаш не се опуштајте целосно (барем измијте ја косата, измијте ги забите, исечете ги веѓите малку, затоа што секогаш ќе сакате тој да ве гледа и да се чувствува привлечно) “, сподели таа неколку совети за брак во списанието „Вог Викторија“ во текстот што го напиша по повод 18-годишнината на нивниот брак.

Таа во таа пригода откри и како надополнуваат се што пропуштиле на ТВ, па заедно го гледале реалното шоу „Keeping Up With The Kardashians“.

„Ние сме сродни души. Понекогаш се расправаме, но заедно го пребродуваме тоа. Или ке се справиш или не. Во бракот треба да знаете дека ќе има подеми и падови. Ние сме во јавноста, па затоа мора да се справиме со тоа повеќе од другите луѓе. Ние го прифативме тоа пред многу години. И во глобала, тоа е само за нас и семејството “, објасни Викторија.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum