Конечно е откриена тактиката со која Анџелина го завела Бред

5 април, 2020
angelina and bred

Иако поминаа скоро четири години од разводот на нивниот брак, 56-годишниот Бред Пит и неговата поранешна сопруга 44-годишната Анџелина Џоли продолжуваат да ја интригираат јавноста со нивниот однос. Поранешниот телохранител на актерката Марк Бехар во интервју за американскиот US Weekly изјави дека хемијата помеѓу овие двајца можела да се види од самиот почеток, а тој откри и како го завела.

„Не бев изненаден што се венчаа, дури и на почетокот кога ги фатив како се бакнуваат на паузите на снимањето на г-дин и г-ѓа Смит“, рече поранешниот телохранител.

„За време на снимањето, таа ја соблече долната облека, која инаку се користи на филмските сетови за да актерите изгледаат како да се голи, и целосно гола влезе во креветот во една од таквите сцени. Сите сме го видовме тоа “, рече Марк.

Потсетуваме, истоимениот филм се снимаше во 2005. година додека Бред сè уште беше во брак со Џенифер Анистон, која ја напушти веднаш по завршувањето на продукцијата. Сепак, денес многумина шпекулираат дека нивната романса се вратила во живот, а некои извори дури истакнуваат дека парот планира повторно да се венча во Мексико веднаш штом ќе заврши кризата со коронавирусот.