Короната и ги расипа плановите: Лила наместо со забава, славеше роденден со ручек и изгледаше бомбастично (фото)

15 октомври, 2020
lila

15-ти октомври е денот кога е родена познатата ТВ водителка Лила Филиповска, но славеничката се реши роденденот да го прослави еден ден порано, а секако дека имаше и причина за тоа.

Имено, Лила порадди снимањата на квизот „Се или нешто“ токму на тој ден, се одлучи да слави вака, а пак поради короната и мерките за заштита од истата, наместо роденденска забава, Лила имаше роденденски ручек во еден скопски ресторан.

Па така, на едно место таа ги собра своите најблиските, а меѓу нив беа синот Филип, неколку пријателки, нејзиниот асистент Спасе, новинарот Зоран Василевски и веројатно оние кои не сакаа да влезат во кадар.

Бројот на годините нема ниту да го споменеме, бидејќи кога станува збор за Лила, тоа воопшто не е важно поради енергијата и младешкиот дух кој го има во себе.

Секоја година таа беше досладна во организирањето големи роденденски прослави, но овој пат иако во помало друштво, веруваме дека беше слатко и за паметење.

Добриот изглед како и секој ден за Лила е задолжителен ама овој пат беше специјален – жежок и секси сочинет од впечатлив фустан со реси кој го имаше главниот стилски печат.

Инаку, минатата 2019 година Лила скокна уште една роденденска прослава и тогаш реши да го помине овој свој ден заедно со синот во Солун.

Во продолжение погледнете ги фотографиите од гостите кои се најдоа на нејзиниот Инсатграм профил:

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum