Кралицата Елизабета II е бесна на Меган: И рекла дека ПОВЕЌЕ НЕ Е ДЕЛ ОД КРАЛСКОТО СЕМЕЈСТВО!

10 август, 2020
naslovna

Детали од книгата „Пронаоѓање слобода: Хари и Меган и создавање модерно семејство“ за лошите односи меѓу членовите на британското кралско семејство веќе неколку месеци креваат бура во јавноста.

Последната во серијата за која пишуваат странските таблоиди е расправијата помеѓу кралицата Елизабета Втора и отселените членовите на семејството, принцот Хари и Меган Маркл.

Имено, според списанието National Enquirer, кралицата не штедела лоши зборови на штета на поранешната актерка.

„Кралицата јасно стави до знаење дека принцот Хари и малиот Арчи можат да се вратат во дворецот во кое било време, но и дека тоа не важи за Меган Маркл“, рече неименуван извор близок на кралското семејство.

Тој објасни како кралицата сакала да разговара лично со Меган за сè, но бидејќи тоа не било можно поради пандемијата на коронарна вирусот, таа решила онлајн да заврши сè “.

„Преку видео повик, таа и соопшти на Меган дека повеќе не е дел од кралското семејство. Таа потенцираше дека секогаш ќе има простор за Хари и нивниот едногодишен син во палатата, но дека Меган е завршила со нив засекогаш.

Патем, лошата врска меѓу 94-годишната кралица и 39-годишната Меган се шпекулира веќе долго време. Нема официјална потврда, а пред неколку дена кога Меган го прослави својот 39-ти роденден, и беше испратена честитка од Инстаграм профилот на кралицата Елизабета Втора.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris