Кралицата си заминува од Велика Британија

23 август, 2020
sfsdsd

На почетокот на годината кралицата Елизабета Втора. доживеа шок. Имено, нејзиниот внук, принцот Хари и неговата сопруга Меган Маркл се откажале од своите кралски должности, ги „спакувале“ куферите и избегале во Америка. Меѓутоа, сега, ако треба да се верува на списите на таблоидот Нова идеја, кралицата отиде и таму затоа што – неа не и е грижа што му кажуваат на светот Меган и Хари.

Што ќе се случи кога кралицата Елизабета II ќе почине?

Имено, ситуацијата е итна, рече кралицата и им предложи на нејзините помошници да изготват план за безбедно и среќно слетување во Калифорнија, каде планира да се соочи со Хари и Меган. Имено, кралицата била крајно лута и наредила на нејзината стража да и обезбеди најбезбедно можно патување во Лос Анџелес, каде имала намера да му каже на внукот ‘што се случува’. Се плашеше, додава изворот, дека Меган и Хари, кои неодамна се преселиле во вила вредна повеќе од 20 милиони долари, ќе ги откриваат тајните на најпознатото семејство во светот.

Kraljica Elizabeta II.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris