Крис Џенер се огласи на Инстаграм откако Канје ја нарече Крис Јонг Ун

24 јули, 2020
mmkm


Крис Џенер го прекина молкот на социјалните медиуми откако Канје Вест ја навреди во сега избришаните твитови. Пред неколку дена, Вест ја нарече Џенер (64), Крис Јонг-ун и напиша дека е вмешана во превласт затоа што не одговарала на неговите пораки. Тој исто така и рекол дека не може да ги види своите деца.

Враќањето на Крис Џенер на социјалните мрежи се случи откако нејзината ќерка и сопругата на музичарот Ким Кардашијан разговараа за неговото ментално здравје. Во долга изјава, таа зборуваше за неговото биполарно растројство и го нарече генијално, но и комплицирано.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi