Криси Тајген ги покажа нејзините гради откако ги отстрани имплантите

27 јуни, 2020
kristi

Моделот и воедно сопруга на Џон Леџенд, Криси Тејген неодамна ги отстрани импланти од градите, а сега на следбениците на Инстаграм им покажа како изгледаат нејзините гради по операцијата.

“Операцијата помина совршено. Бев отечена, но кога се разбудив, воспалението исчезна за половина минута”, рече Криси во живо на Инстаграм и ги покажа градите додека ги покриваше брадавиците со раката.

Пред операцијата, манекенката им откри на своите следбеници зошто решила да ги отстрани силиконите. “Тие ме служеа одлично со години, но јас го надминав тоа. Сакам да се вратам во фустаните со моја големина и да спијам на стомак со задоволство”, рече таа во тоа време.

После операцијата, нејзините пријатели решиле да ја развеселат и и дадоа торта во облик на гробница каде се одмараат импланите на Криси.

„R.I.P 2006-2020“, пишува на тортата.