Криси Тејген ја обвинуваат за педофилија, блокира милиони луѓе на Твитер: „Болни психопати“

16 јули, 2020
дфгхбдд

Криси Тејген откри дека блокирала повеќе од милион луѓе на Твитер, бидејќи нејзиниот профил е „преплавен со болни психопати“. Таа призна дека е загрижена за своето семејство откако била нападната на Твитер од теоретичари на заговор што ја поврзувале со Џефри Епштајн од октомври минатата година. Таа напишала дека цел ден го поминала плачејќи поради злоупотреба преку Интернет на социјалната мрежа каде ја следат 13,1 милиони луѓе. “Јас блокирав повеќе од милион луѓе, милион луѓе и сè уште сум напаѓана од болни психопати. Само игнорирај ги, тие се тролови , си велам..Како и да е, ќе се обидам да се смирам. Тие дефинитивно живеат за ова и тие само се концентрираа на мене “, напиша таа.

Криси од минатата недела активно се бори против обвинувањата дека некогаш патувала во приватниот авион на Епштајн и беше дел од неговиот педофилски круг. “Избришав 60.000 твитови затоа што повеќе не можам да издржам идиоти и се плашам за моето семејство. Ги наоѓате моите стари натписи за деца и тијари и мислите дека сте некој за*бан детектив”, напиша таа.

View this post on Instagram

pack it up, back to work!

A post shared by chrissy teigen (@chrissyteigen) on

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris