Криси Тејген објави фотографија од нејзините разголени гради за да докаже дека ги извадила силиконите

20 јули, 2020
krisi

Mногумина не веруваат дека  Криси ги извадила силиконите од градите, па решила да покаже како изгледаат по операцијата. Манекенката сподели фотографија од болницата со своите следбеници на Инстаграм, како и кратко видео во кое се гледаат лузните на нејзините гради.

„Моите пријатели постојано ми кажуваат дека луѓето не веруваат дека се ослободив од силиконите. Ова се лузните“, вели таа во видеото.

„Верувајте ми“, напиша таа во описот на фотографијата од операцијата.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi