Лепа Брена добро се покажа и во кујна: Пејачката готви како професионалец (ВИДЕО)

29 април, 2020
lepa brena

Лепа Брена покажа како го поминува времето во карантин, па делото од „своите раце“ го објави на Инстаграм.

Имено, пејачката времето го поминуваше во кујна, па дури и сними што готви, а на нејзиното мени беше јастог, кој важи за еднo од најскапите јадења.

Таа го подготви по своја мерка 🙂