Лепа Брена пристигна на Млет па објави снимки од големата луксузна јахта

21 август, 2020
pjimage-2020-08-20t144727-709

Лепа Брена (59) веќе два месеци ужива во крстарење. По Монако и Италија, дојде редот на Хрватска, а српската пејачка се пофали дека моментално се одмара на Млет, во заливот Полаше.

Таа објави неколку видеа од луксузната јахта:

Во договор со нејзиниот сопруг Боб Живојиновиќ (56), Брена одлучи да инвестира во овој бизнис и да изнајми јахта за туристички дестинации на море, индивидуално и за организирани туристички екскурзии. Српските медиуми дознаа дека за јахтата ќе издвојат половина милион евра.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris